Kramolín 2017 - divácký průvodce a dražba pro Adámka

TEXT + VIDEO Mediálními partnery jsou Motorsport revue a Rallyfans Katovice.

Kramolín 2017 se blíží, a proto vám přinášíme další důležité informace. Startovní listina je opravdu naplněna velmi zajímavými vozidly i ze slavné skupiny B. Došlo i k několika změnám, a tou hlavní je účast Jana Sýkory se Škodou Fabia WRC, kterou zaměnil za původní R pětku. Aktuální startovní listinu najdete zde.

Přinášíme vám i slíbeného diváckého průvodce. Jelikož v Kramolíně bude souběžně probíhat závod v motocyklovém trialu, bude vjezd do Kramolína omezen, viz naznačené příjezdové cesty v mapě průvodce diváka.

Na soutěž, která slibuje opravdu velkou podívanou, vás zve také její ředitel Petr Šulc:

V průběhu závodu proběhne sbírka projektu Jedu pro Adámka. Přispět na tříletého Adámka, který trpí vážným onemocněním úbytku svalstva (spinální muskulární atrofie), bude možné na několika frontách. Závodníci si mohou zakoupit samolepku s logem sbírky a vylepit si ji na své auto. Diváci budou moci přispívat do připravených zapečetěných kasiček. Samozřejmě i divák si může zakoupit samolepku. Další možností, jak přispět do sbírky, bude zakoupením speciální edice triček, vyrobených jen pro tuto soutěž.

Chtěli byste si zkusit roli navigátora? V rámci sbírky jsme pro vás připravili možnost zakoupení svezení na rychlostní zkoušce s hodně rychlou historickou škodovkou. Dražba o dvě svezení na sedačce spolujezdce s Václavem Hlavatým probíhá na Facebooku.

Celkový výtěžek z celé akce bude oznámen před vyhlášením výsledků a bude fyzicky předán rodině malého Adámka.

Motorsport revue společně s partou Rally Fans Katovice jsou hlavními mediálními partnery závodu. Těšit se můžete na předstartovní rozhovory, diváckého průvodce už jsme vám připravili. V místě závodu bude média stánek s promítáním přímo v centru soutěže po oba dva dny, a samozřejmě foto a video výstupy včetně komentované reportáže z celého závodu. Těšíme se na Kramolín 2017, přijeďte i vy!

Podobné články

zdroj Pirelli (2017)

Výsledek dražby kalendáře Pirelli s pořadovým číslem 141

TEXT + FOTO Kalendář Pirelli 2018 je ve stylu Alenky v říši divů. ...více

07.12.2017 - 19:46,

X. Rally Ice Tour klepe na dveře

TEXT Jubilejní ročník bude zase o něco nabitější. ...více

17.10.2017 - 01:11,

Rallyový svátek v Kramolíně

TEXT + VIDEO Béčka, WRC, R5, legendární historici, to musíte vidět! ...více

14.09.2017 - 18:21,

Motorsport revue na TV Sport 5

TEXT Přehled vysílání pořadů MSR v aktuálním týdnu. ...více

29.08.2017 - 17:28,

IX. Autotým Rally Ice Tour 2017 - pro TV Sport 5

Exhibiční benefiční hokejový zápas jezdců rally Čechy vs. Morava. Podívejte se v rozšířené reportáži pro vysílání TV Sport 5, jak to letos ve Zlíně Krestovi, Vojtěchovi, Dunovskému, Turečkovi a dalším šlo. ...více

05.04.2017 - 18:52,

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako ochrana proti SPAMU a robotům.
Vyplňte prosím prázné pole.