Portfolio Motorsport revue

Kdo jsme, co děláme, co nabízíme.

Redakce Motorsport revue je sdružení nezávislých novinářů a fanoušků motoristického sportu. Vytváříme originální obsah, ne běžné zpravodajství a výsledkový servis. Natáčíme video reportáže a dokumenty, publikujeme fotogalerie a články. Zaměřujeme se především na domácí dění v rally, na okruzích, v rallycrossu, autokrosu, na kopcích, českou reprezentaci v Evropě i ve světě. Baví nás přiblížit atmosféru, zážitky fanoušků, zajímavé detaily a netradiční pohled na věc. Spolupracujeme s pořadateli závodů a seriálů, s týmy a závodníky.

Motorsport revue byl původně především název elektronického magazínu o motorismu a motoristickém sportu, který lze zdarma stáhnout do počítače nebo přečíst online. Magazín byl obohacen o interaktivní prvky a vyvíjeli jsme ho sami. V létě 2015 jsme začali vydávat novou verzi magazínu bez interaktivity, která je vhodnější pro čtení na telefonech a tabletech. V roce 2017 jsme dočasně vydávání magazínu přerušili, a soustředíme se více na multimediální tvorbu.

Našimi čtenáři jsou příznivci automobilismu, automobilového sportu, lidé, kteří mají rádi dobrodružství, cestování a aktivní život.

Youtube: 9283 odběratelů, 4.710.000 shlédnutí
Facebook: 4518 fanoušků

Motorsport revue se mediálně stará o truckera Tomáše Tomečka, je českým zastoupením dálkového závodu Africa Eco Race.

Přejeme vám příjemnou zábavu při procházení těchto stránek včetně eshopu, nebo při návštěvě našich sociálních sítí: youtube, facebooku a twitteru.

Chcete-li se s námi spojit, prosím, využijte přímé spojení uvedené v sekci Kontakt.

Komentáře

Dobrý den, Měl bych pro Vás takovou nabídku. Jsem fanoušek motorsportu a taky se vyznám ve fotografování a natáčení videí.Jezdím na většinu moravských rally a rallysprintů. A proto se ptám, jestli by se šlo dostat do vašeho týmu jako externí spolupracovník.Jako redaktor nebo kamerman.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako ochrana proti SPAMU a robotům.
Vyplňte prosím prázné pole.