Kramolín 2017 - divácký průvodce a dražba pro Adámka

TEXT + VIDEO Mediálními partnery jsou Motorsport revue a Rallyfans Katovice.

Kramolín 2017 se blíží, a proto vám přinášíme další důležité informace. Startovní listina je opravdu naplněna velmi zajímavými vozidly i ze slavné skupiny B. Došlo i k několika změnám, a tou hlavní je účast Jana Sýkory se Škodou Fabia WRC, kterou zaměnil za původní R pětku. Aktuální startovní listinu najdete zde.

Přinášíme vám i slíbeného diváckého průvodce. Jelikož v Kramolíně bude souběžně probíhat závod v motocyklovém trialu, bude vjezd do Kramolína omezen, viz naznačené příjezdové cesty v mapě průvodce diváka.

Na soutěž, která slibuje opravdu velkou podívanou, vás zve také její ředitel Petr Šulc:

V průběhu závodu proběhne sbírka projektu Jedu pro Adámka. Přispět na tříletého Adámka, který trpí vážným onemocněním úbytku svalstva (spinální muskulární atrofie), bude možné na několika frontách. Závodníci si mohou zakoupit samolepku s logem sbírky a vylepit si ji na své auto. Diváci budou moci přispívat do připravených zapečetěných kasiček. Samozřejmě i divák si může zakoupit samolepku. Další možností, jak přispět do sbírky, bude zakoupením speciální edice triček, vyrobených jen pro tuto soutěž.

Chtěli byste si zkusit roli navigátora? V rámci sbírky jsme pro vás připravili možnost zakoupení svezení na rychlostní zkoušce s hodně rychlou historickou škodovkou. Dražba o dvě svezení na sedačce spolujezdce s Václavem Hlavatým probíhá na Facebooku.

Celkový výtěžek z celé akce bude oznámen před vyhlášením výsledků a bude fyzicky předán rodině malého Adámka.

Motorsport revue společně s partou Rally Fans Katovice jsou hlavními mediálními partnery závodu. Těšit se můžete na předstartovní rozhovory, diváckého průvodce už jsme vám připravili. V místě závodu bude média stánek s promítáním přímo v centru soutěže po oba dva dny, a samozřejmě foto a video výstupy včetně komentované reportáže z celého závodu. Těšíme se na Kramolín 2017, přijeďte i vy!

Podobné články

foto Jiří Navrátil (2018)

Přispěj na dobrou věc a svez ve voze (skoro) S2000

TEXT Autorozhovor Aleše Holakovského před Rally Šumava ...více

15.04.2018 - 21:01,
foto Radek Pavel (2018)

Peníze z charitativního koncertu Autumn Night Katovice 2017 už jsou v Dětském domově ve Volyni

TEXT + FOTO Takové zprávy je radost přinášet. ...více

28.02.2018 - 18:45,

X. Agrotec Rally Ice Tour 2018

VIDEO Je skvělé jezdit rally, hrát hokej, a ještě k tomu pomáhat potřebným, třeba handicapovaným dětem a sportovcům. Taková je benefice Rally Ice Tour, jejíž desátý ročník se uskutečnil 27. ledna 2018 na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. ...více

01.02.2018 - 11:51,

Pozvánka a soupisky na Rally Ice Tour 2018

TEXT + FOTO Do startu X. Agrotec Rally Ice Tour 2018 zbývají hodiny. ...více

25.01.2018 - 17:16,
foto Jiří Zaňát (2017)

X. Agrotec Rally Ice Tour s Leškou a hercem Poláškem

TEXT Pořadatelé odhalují další podrobnosti hokejovo-rallyové benefice. ...více

13.12.2017 - 17:13,

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako ochrana proti SPAMU a robotům.
Vyplňte prosím prázné pole.