foto Jiří Pernica (2018)

Odložilík si na Vyškově po roce spravil chuť

FOTO Druhý sprint sezóny 2018

Druhým sprintem sezóny byla Rally Vyškov v sobotu 5. května 2018. Z vítězství se radovali Roman Odložilík s Martinem Turečkem. Na této soutěži si tak po roce spravili chuť. Loni totiž z prvního místa na předposlední rychlostní zkoušce havarovali. Druzí byli neustále zrychlující Mareš s Hlouškem, třetí Trněný s Doerrem. První tři posádky se vešly do rozestupu 1,2 vteřiny! Rallysprint sérii, která je vypsána jen pro dvoukolky, vyhráli Semerád s Hlávkou. V rodině závodících Semerádů to začíná být malinko nepřehledné, tak pro upřesnění: jedná se o talentovaného Petra Semeráda, kterému v příštích dnech bude 17 let.

Rallye Světlá 2018 - report

VIDEO Finále Českomoravského poháru rallye 2018. Krásné průjezdy, krizové situace, spektakulární crash Lancie Delta HF Integrale. V reportáži probereme všechny třídy a přidáme množství ohlasů jezdců.  ...více

Rally Příbram 2018 - report

VIDEO Poslední mistrovská soutěž sezóny je příležitostí zhodnotit, jaký vlastně ten ročník byl. Zamýšlejí se nad tím přední jezdci, domýšlejí, jak to bude napřesrok třeba s třídou 3. ...více

18.10.2018 - 16:49,