Agrotec Petronas Syntium Rally Hustopeče 2017

Proč závodník z Krkonoš pořádá rally na Jižní Moravě, a jak se cítí jeho mitfára, když na trati potkává své děti. Pohled do zákulisí i do průběhu letošní Rally Hustopeče. Jo, a máme u nás fešné pilotky i spolujezdkyně, kdybyste si dosud nevšimli...

Kategorie:

Podobné články

foto Jiří Laštůvka (2018)

V Hořovicích startuje ČMPR 2019

TEXT Zpráva před startem úvodního podniku ČMPR 2019. ...více

26.04.2019 - 00:37,
zdroj www.facebook.com/dakar (2019)

První informace k Dakar rally 2020

TEXT Mapa a základní data. ...více

25.04.2019 - 18:04,

Test Kopecký, Mareš před Rally Šumava 2019

VIDEO Jan Kopecký a Filip Mareš testovali nedaleko centra dění Rally Šumava 2019. Sami se přesvědčte o tom, že i při testu za to umí pořádně vzít. ...více

24.04.2019 - 21:16,

Mandaus, Dohnal: Jak se dělá titul ve třídě 7

VIDEO Josef Mandaus ml. s Milošem Dohnalem jezdí rally divokým, divácky atraktivním stylem a kouzlo má i každá návštěva jejich stání v servisní zóně. Tam se pořád něcdo děje. ...více

24.04.2019 - 13:25,
zdroj Rally dětem (2019)

Přijďte s dětmi do zákulisí Rally Šumava 2019

TEXT Projekt Rally dětem pokračuje na Rally Šumava. ...více

23.04.2019 - 20:53,

Komentáře

V tom videu nejdou slyšet rozhovory s jezdci, slyšet je pouze pan Dolejš. Záměr to asi není a je to škoda, ne? Nejde to nějak jednoduše opravit?

S pozdravem RS

Nevšiml jsem si žádného problému, nebyla to jen nějaká náhlá indispozice youtube? Zkuste prosím video přehrát ještě jednou, jestli se nějaká chyba projeví znovu?

Je to možné, ale problém u mě přetrvává, což může naznačovat, že je problém na mojí straně. Když porovnám toto video s jinými vašimi, které fungují dobře, liší se pouze přenosovou rychlostí zvuku: 125 kbps versus 192 kbps.

Ještě zkusím vyčistit cache prohlížeče, třeba to pomůže, ale teď momentálně to udělat nemohu.

S pozdravem RS

Zřejmě je problém v tom, že některé rozhovory jsou mono, a ne stereo - nevím proč. Pokud si nasadíte sluchátka, tak budete mít v těch chvílích jedno hluché, a zvuk půjde jen do toho druhého. Na čem si video přehráváte?

Přehrávám na deset let starém PC, ale má celkem běžný zvukový kodek od Realteku, i když jako celek jde o dost neobvyklou konfiguraci. Podle vašeho popisu tedy ve chvíli, kdy na sluchátkách přejde zvuk na mono, u mě úplně vypadne.

Abych to popsal přesněji: Mluvčí v rozhovoru nejde slyšet vůbec, ale zvuk projíždějících aut hraje mono. Když mluví pan Dolejš nebo není rozhovor, hraje to stereo. :-) Jako by byl zvuk rozdělený do tří kanálů a jeden z nich byl odfiltrovaný.

No nevadí, snad mi ty videa příště pojedou jako ta předchozí, na Rally Bohemia se těším. Zdá se, že jsem jediný, kdo s tím má tak zásadní problémy, takže bych se na to být váma vybodl. 

Přeji hodně zdar, RS

V každém případě děkujeme za zpětnou vazbu, zase se, prosím, ozvěte!

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako ochrana proti SPAMU a robotům.
Vyplňte prosím prázné pole.