Portfolio Motorsport revue

Kdo jsme, co děláme, co nabízíme.

Redakce Motorsport revue je sdružení nezávislých novinářů a fanoušků motoristického sportu. Vytváříme originální obsah, ne běžné zpravodajství a výsledkový servis. Natáčíme video reportáže a dokumenty, publikujeme fotogalerie a články. Zaměřujeme se především na domácí dění v rally, na okruzích, v rallycrossu, autokrosu, na kopcích, českou reprezentaci v Evropě i ve světě. Baví nás přiblížit atmosféru, zážitky fanoušků, zajímavé detaily a netradiční pohled na věc. Spolupracujeme s pořadateli závodů a seriálů, s týmy a závodníky.

Našimi čtenáři jsou příznivci automobilismu, automobilového sportu, lidé, kteří mají rádi dobrodružství, cestování a aktivní život.

Youtube: 14.549 odběratelů, 7.084.634 shlédnutí
Facebook: 4811 fanoušků

Motorsport revue se mediálně stará o dakarského truckera Tomáše Tomečka - Tom Racing, je českým zastoupením dálkového závodu Africa Eco Race (od 2016).

Motorsport revue je hlavním mediálním partnerem Českomoravského poháru rally (2018).

Motorsport revue je hlavním mediálním partnerem seriálu virtuálního závodění SPH Leauge (2018).

Motorsport revue mediálně podporuje množství závodníků napříč motoristickými disciplínami, programově spíše z nižších tříd.

Přejeme vám příjemnou zábavu při procházení těchto stránek včetně eshopu, nebo při návštěvě našich sociálních sítí: youtubefacebooku a twitteru.

Chcete-li se s námi spojit, prosím, využijte přímé spojení uvedené v sekci Kontakt.

Motorsport revue byl původně především název elektronického magazínu o motorismu a motoristickém sportu, který lze zdarma stáhnout do počítače nebo přečíst online. Magazín byl obohacen o interaktivní prvky a vyvíjeli jsme ho sami. V létě 2015 jsme začali vydávat novou verzi magazínu bez interaktivity, která je vhodnější pro čtení na telefonech a tabletech. V roce 2017 jsme dočasně vydávání magazínu přerušili, a soustředíme se více na multimediální tvorbu.

Komentáře

Dobrý den, Měl bych pro Vás takovou nabídku. Jsem fanoušek motorsportu a taky se vyznám ve fotografování a natáčení videí.Jezdím na většinu moravských rally a rallysprintů. A proto se ptám, jestli by se šlo dostat do vašeho týmu jako externí spolupracovník.Jako redaktor nebo kamerman.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako ochrana proti SPAMU a robotům.
Vyplňte prosím prázné pole.